O NAS...


  Blog ten powstał w skutek naszej "niepohamowanej" chęci pieczenia:) Pasją tą "zaraziła" nas mama, za co dziękujemy jej z całego serca. 
   Pieczenia jest dla nas ucieczką od problemów dnia codziennego, jest dla nas czasem relaksu. Każdy wypiek to dzieło sztuki, które - staramy się - by było idealne , by zachwycało każdego swoim smakiem i wyglądem. 

Justin:
     "Szczerze mówiąc to nie lubię o sobie zbyt wiele pisać, ale kiedy trzeba... W wielkim skrócie... Studiuję Ekonomię w Katowicach. Lubię ludzi otwartych, uśmiechniętych i zabawnych :D Uwielbiam tańczyć,  śpiewać, chodzić na zakupy (szczególnie kiedy są promocje) i szukać nowych ciekawych przepisów.  Najchętniej całe życie spędziłabym w kuchni gotując dla innych.
    Moim marzeniem jest być po prostu szczęśliwą osobą życzliwie nastawioną do innych ludzi, która ma wspaniałe dzieci i kochającego męża. 
   Moim pierwszym prawdziwym wypiekiem było ciasto mocno czekoladowe. Pamiętam z jaką niecierpliwością patrzyłam na rodziców, którzy jako pierwsi degustowali się ciastem. Bałam się ich reakcji, ale nie potrzebnie. Ciasto było rewelacyjne, a ja byłam bardzo zadowolona z mojego pierwszego i udanego wypieku !"

Dorothy:
   "Obecnie przebywam w Irlandii, lecz mam nadzieję, że szybko wrócę do Polski - nie ma nic gorszego niż tęsknota za rodziną.  
   Marzę o własnej cukierni lub restauracji, o przytulnym domku, w którym pachniałoby świeżo upieczonym ciastem i gromadką kochanych maluchów:D.
   Moim pierwszym wypiekiem był biszkopt:). Pamiętam, że byłam wtedy bardzo podekscytowana i zdziwiona, bo nie zdawałam sobie  sprawy z tego, że pieczenie jest takie proste. Przed skonsumowaniem biszkopciku  posypałam go cukrem pudrem i zajadałam się razem z siostrzyczką. Tak właśnie zaczęła się moja przygoda z pieczeniem..."

"Domowe Wypieki" w Prasie:
  • "Najlepsze Przepisy Polskich Blogerów" - kwiecień 2012 
  • "Polska Gotuje" publikacja przepisu Czekoladki "Pischingerki" - marzec 2012
  • "Polska Gotuje" publikacja przepisu Tarta Czekoladowa z Gruszkami - październik 2012
  • Artykuł na portalu Hello Zdrowie - grudzień 2012

Jeśli chcecie, abyśmy upiekły proponowany przez Was przepis to jesteśmy otwarte na Wasze propozycje.

Wszelkie sugestie, uwagi, pomysły dotyczące bloga prosimy kierować pod adresy:
Zapraszamy do odwiedzania nas również na facebooku : Domowe Wypieki