piątek, 4 lutego 2011

Akcja: WASZE AUTORSKIE PRZEPISY - zaproszenie!


Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji: „Wasze autorskie przepisy”, której celem jest utworzenie zbioru z przepisami, które są wyłącznie Waszego autorstwa (dotyczy to słodkich wypieków, np. desery, ciasta, ciasteczka…). Akcja trwa od 14.02.2011-14.05.2011.  Jest to nasza pierwsza akcja kulinarna i mamy nadzieję, że nie ostatnia. W związku z tym za wszelkie pomyłki, błędy, bądź nieodciągnięcia przepraszamy. Prosimy o dodawanie przepisów aktualnych, nie archiwalnych! Każdy przepis prosimy opublikować na swoim blogu, oraz wysłać linka z przepisem na adres: domowe-wypieki1@wp.pl, co będzie niezwykle pomocne przy przygotowywaniu podsumowania akcji.
Po zakończeniu akcji wybierzemy 10 najbardziej pomysłowych przepisów, z których poprzez 2-tygodniowe głosowanie na naszym blogu: Domowe Wypieki wybierzecie najlepszy, który zostanie nagrodzony książką z przepisami i opublikowany na naszym blogu.

Zachęcamy wszystkich do wspólnego pieczenia! – Justin i Dorothy


4 komentarze:

Karmel-itka. pisze...

o, coś dla mnie ;]
uwielbiam tworzyć swoje własne smakołyki. czuję sie wtedy...inaczej. bardziej znacząca w tym malutkim świecie.

Przypraw mnie pisze...

Super pomysł! Rozumiem, że przepis ma być kompeltną nówką niesmiganą jeszcze nigdy nie opisywaną na blogu. Zatem do roboty !
Pozdrawiam
A.

mikimama pisze...

Bardzo podoba mi się Wasza akcja. Dodałam wpis na moim blogu i wysłałam linka na Waszą skrzynkę.

http://czerwieniblekit.blox.pl/2011/02/Tort-czekoladowy-z-wisniami-amaretto.html

Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie Wam do gustu...

judik1119 pisze...

Witam,
Zapisałam do akcji ostatnio dodany przeze mnie przepis na bloga:) Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w akcji:)
Pozdrawiam
Judyta